با برخی از ویژگی های بارز و شاخص ایران پی پال آشنا شوید

 امکان فروش در شبکه های مجازی

امکان فروش در شبکه های اجتماعی

اگر وبسایت ندارید و فقط در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام و… فعالیت دارید و میخواهید به مشتریان خود امکان پرداخت آنلاین با کارت های شتاب را بدهید.

صفحه پرداخت شخصی

صفحه پرداخت شخصی

صفحه پرداخت شخصی روشی است بسیار آسان ، برای دریافت وجه از دیگران. با این سرویس میتوانید به راحتی یک صفحه با آدرس مخصوص و تصویر پروفایل خود ایجاد کنید

تسویه حساب سریع

 تسویه حساب سریع و منظم

تمامی تسویه حساب ها در کمتر از ۲۴ ساعت انجام می شود. در ایران پی پال برخلاف دیگر سرویس ها ، روزهای تعطیل یا غیر تعطیل فرقی ندارد. در همه روزها تسویه حساب به شکل منظم و سریع انجام می شود. ۱۰ نوبت تسویه حساب در هر روز بصورت خودکار یکی دیگر از مزیت های برتر ایران پی پال از دیگر سرویس های همنوع است.

سوییچر هوشمند بدون قطعی

 سوییچر هوشمند بدون قطعی

در ایران پی پال حتی در صورت اشکال در سیستم های بانکی و شاپرک ، تراکنش شما انجام خواهد شد. سیستم ما بطور هوشمند ، در صورت بروز اختلال در یک بانک ، فورا تراکنش را به یک بانک دیگر منتقل می کند. بنابراین احتمال اینکه شما با مشکلاتی نظیر قطعی و اختلال و… مواجه شوید نزدیک به صفر است.

تعداد بانک های عامل

تعداد بانک های عامل

ایران پی پال هم اکنون با بیش از ۵ بانک و شرکت PSP قرارداد دارد، شرکت های پرداخت الکترونیکی سامان ، پارسیان ، پاسارگارد ، به پرداخت ملت و مبناکارت از جمله بانک ها و شرکت های قرارداد با ایران پی پال هستند. شما به راحتی می توانید هر کدام  از این بانک ها یا شرکت ها را که مایل هستند، به عنوان مجری پرداخت انتخاب کنید.

ایده ها

ایده ها

ایران پی پال به هر ایده ای خوش آمد می گوید. برنامه نویسان خلاق ما در ایران پی پال تمامی ایده های مثبت و مفید را به شکل بومی از صفر تا صد اجرا می کنند، اگر شما نیز ایده یا اندیشه ای دارید ، ما از ایده شما به گرمی استقبال می کنیم. به ایران پی پال بپیوندید و تفاوت را احساس کنید.

آزمایشگاه فنی

آزمایشگاه فنی

در آزمایشگاه فنی ایران پی پال تلاش ما بر این است که برای تمامی کسب و کارها ، به راحتی هرچه تمام تر امکانات فنی اتصال به درگاه را فراهم کنیم. ما با تولید و برنامه نویسی انواع ماژول ها و پلاگین های آماده برای CMSها و سیستم های مدیریت محتوا و اسکریپت های مختلف به طور رایگان شما را برای اتصال فنی به درگاه کمک می کنیم.

توسعه و امنیت

توسعه و امنیت

ایران پی پال همیشه درحال توسعه و نوآوری است. کدها ، امکانات و خدمات ایران پی پال همواره در جهت ایمن سازی و در عین حال ساده کردن عملیات پرداخت ، در حال توسعه و گسترش است. ایران پی پال با دارا بودن بیش از ۱۰ سرور در ۲ دیتاسنتر بزرگ و مطمئن جهان و شبکه ای با تکنولوژی های پیشرفته و بومی در خدمت شماست.